ANKA GLOBAL Hakkında

ANKA GLOBAL, Türkiye merkezli olup, Avrupa, Eski Bağımsız Devletler Topluluğu Ülkeleri ve Uzak Doğu başta olmak üzere tüm dünyada yer alan 40’ın üzerinde ofis ve temsilcilikleriyle siz değerli firma ve iş insanlarımıza hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana, müşteri odaklı hizmet sunmayı ilke edinmiş olan ANKA GLOBAL için; siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın memnuniyeti önceliklidir.

Kalite Yönetim Sistemleri Belgelendirme, Ürün Belgelendirme, Gizli Müşteri Denetimleri,  Eğitim, Personel Belgelendirme, Muayene (inspection), Teknik Gözetim, Yurtdışı İhracat Belgeleri, Endüstriyel Test, Proje Yönetimi, Yasal İzinler, Yazılım Çözümleri, Endüstriyel Yatırım Danışmanlığı alanlarında hizmet sunan ANKA GLOBAL; güvenirlilik, gizlilik, katma değer sağlama ve sürekli daha iyiye ulaşma yaklaşımlarıyla duruşundan ve etik değerlerden taviz vermeden hizmet sunmayı görev olarak benimsemiştir.

ANKA GLOBAL; müşteri isteklerinin bilincinde, akreditasyon ve etik kurallar çerçevesinde; geniş, tecrübeli, yenilikçi, dinamik, sürekli gelişen ve gelişmeye teşvik eden kadro yapısıyla müşterilerine en etkin ve hızlı çözümler sunmayı hedeflemekte, yine bu hedefler doğrultusunda hiçbir fedakârlık ve yatırımdan kaçınmamaktadır. ANKA GLOBAL’in her biri kendi mesleki deneyimleri ile konularında uzmanlaşmış profesyonel kadrosu; hizmet verdiğimiz faaliyetler konusunda her ihtiyaca cevap verebilecek niteliktedir.

Genel Müdürümüzden:

Başta Türkiye olmak üzere faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde uygulanmakta olan “Kalite” anlayışına, hizmet sunduğumuz müşterilerimize ve içinde bulunduğumuz uygunluk değerlendirme ve gözetim sektörüne katma değer sağlamak amacıyla; ANKA GLOBAL çatısı altında değerli çalışma arkadaşlarımızla bir araya geldik.

Yenilikçi, dinamik, sürekli iyileşen ve iyileşmeye teşvik eden bir yaklaşımla, duruşumuzdan ve etik değerlerimizden taviz vermeden uzun yıllar sektörümüze hizmet vermeyi misyonumuz olarak belirledik.

Önce kendimizi ve dolayısıyla müşterilerimizi ve çevremizi geliştirmek niyetiyle uygunluk değerlendirme sektörüne yeni bir soluk, yeni bir çizgi ile liderlik yapıyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörün gerekliliklerini, müşterilerimizin beklentilerini ve faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin gereksinimlerini bilerek ve çözüm üreterek sizlerle buluşuyoruz.

Çözümün ilk adımının etik değerlerden ve katma değer sağlayan hizmet anlayışından geçeceği inancıyla, çalışmalarımızı yürütmekte ve müşterilerimize en üst düzeyde hizmet vermeye davam etmekteyiz.

Eren BAYAR / Genel Müdür

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Ulaşın

Görüş, soru ve önerileriniz için online iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz

Video Konferans / Telekonferans

İnternet üzerinden telekonferans ve video konferans görüşmeleri için bu bölümü kullanabilirsiniz